Nowe lasery budowlane Nivel system

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Cześć
W minionym roku mamy kolejną zmianę w niwelatorach laserowych Nivelsystemu. Zaledwie dwa lata temu podmienialiśmy modele NL 300 na NL 301 teraz został wycofany model NL301 a na jego miejsce wprowadzone zostały dwa nowe :
NL 200 bardzo okrojony i tani model lasera obrotowego, idzie go kupić za 2000 złotych z zestawem ( Pod warunkiem się zadzwoni i poda skąd tą informację się ma - taka nasza ukryta promocja :)) Wszystko w naszym sklepie: https://domtechniczny24.pl/rotacyjne-niwelatory-laserowe.html


I model mocniejszy NL400. Ta seria wielozadaniowych niwelatorów laserowych Nivel System NL400, NL400G jest już w sprzedaży w naszym salonie :). Nowe modele, tak jak pisałem wymieniają popularną serię laserów NL301/301G. Są to jeszcze lepsze i dokładniejsze instrumenty pomiarowe (no ale jak to bywa droższe) – sprzęt wyposażone zostały dodatkowo w specjalną gumową {obudowę|osłonę, wiadomo jak upadnie to nic on nie da, ale lepiej leży w dłoni i fajnie , wręcz kosmicznie wygląda:)
Udoskonalona konstrukcja niwelatora umożliwia szybszą i dokładniejszą pracę, a nowej generacji dioda laserowa zapewnia dobrą widoczność. Generalnie im większy i droższy model to dioda emituje mocniejszą i dokładniejszą wiązkę.
Sprzęt oferowany jest także w opcji z czujnikiem cyfrowym (RD600 Digital)

Dalej ten sam model, tylko z przerobioną na panelu i dodanym cyfrowym wyświetlaczem. Oznaczenia to: NL410 (laser czerwony), NL410G (laser zielony). Jest to najlepsze rozwiązanie dla budowlańca bo zobaczy wszystko na wyświetlaczu i nie musi się domyślać co jest włączone. Nowe, wszechstronne niwelatory laserowe zapewniają wszechstronne zastosowania: praca może być prowadzona w środku budynku jak i na zewnątrz oczywiście z czujnikiem (zasięg do 500 metrów jeżeli stoi w środku czyli promień 250 metrów). Płaszczyzna laserowa może być odchylana (cyfrowo) w jednym lub w dwóch kierunkach, czyli możemy wykonywać spadki w osi y i x. Laser zapewnia wysokie dokładności realizowanych prac, nawet na dużych odległościach i w trudnych warunkach terenowych. No i ma możliwość zdalnej obsługi za pomocą dostarczonego pilota, czyli teoretyczne można pracować samemu. Ale nie radzę bo dogonić złodzieja, który ma przewagę jest trudno:) Wobec tego wskazane jest biegać, ja w ostatnim czasie przebiegłem 10 km w 52 minuty, wiem że to nie powala ale chociaż się staram a Ty!!

I nowa seria rotacyjnych niwelatorów laserowych z cyfrowym wyznaczaniem różnicy wysokości NL600 DIGITAL marki Nivel System, jest już u nas w sprzedaży! Zastępują one modele NL500.
Serię tworzą standardowo dwa lasery NL600 DIGITAL (z wiązką czerwoną) i NL600G DIGITAL (z wiązką zieloną).

Instrumenty skonstruowane zostały na podstawie wypróbowanej i efektywnej technologii oferowanej w starszej serii NL500, daje wyższe dokładności pomiarów (±0,8 mm/10 m), może być stosowany na dłuższych odcinkach robót (zasięg 700 m rzecz jasna z czujnikiem), a prędkość pracy, w tym poziomowania się i reagowanie na drgania terenu - umożliwia na wykorzystanie go do prac drogowych w tym przy sterowaniu maszyn po zamontowaniu czujników LS-10 lub LS110.

Niwelator określa płaszczyznę poziomą, pochyloną, pionową (po obróceniu go o 90°), a także, dzięki pionownikowi ( punkt laserowy), wyznacza pion lub kąty proste. Sprzęt sprzedawany jest z czujnikiem i można niwelować okrąg o średnicy do 700 metrów. Ponieważ ma wyświetlacz to na bieżąco widzimy wychylenia wiązki i różnice wysokości, a uwierzcie bardzo przyspiesza to robotę. Na koniec jest to profesjonalne, wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzie do realizacji prac wewnątrz pomieszczeń z bardzo dobrze widoczną wiązką lasera, jak i do pracy na otwartych przestrzeniach. Urządzenie jak większa część teraz wytwarzanych urządzeń, jest przyjacielski użytkownikowi, dzięki intuicyjnemu interfejsowi, bez trudności się go ustawia oraz przenosi (poręczne uchwyty) i umożliwia zdalną obsługę za pomocą pilota.
Pozdrawiam. Dziękuje za uwagę i do następnego razu.

Odsłony: 89
Blog i poradnik w jednym, duzo przydatnych informacji/a>