System ciecia bardzo dlugich płytek porcelanowych SLIM SYSTEM

Drukuj
Kategoria: Filmy instruktażowe i informacyjne Opublikowano: piątek, 04, listopad 2016 Super User

Jest to ciekawe a zarazem nietypowe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy przecinają płytki o bardzo dużych rozmiarach. 

Zestaw do cięcia ręcznego ze składanymi prowadnicami. Do cięcia ręcznego płyt porcelanowych dużych formatów o grubości od 3 do 8 mm. Długość cięcia do 310 cm z zastosowaniem dodatkowych prowadnic. Umożliwia i ułatwia proste cięcie bez przypadkowych odchyleń. Zapewnia wysoką efektywność i jakość nacinania. Progresywne łamanie płytki minimalizuje ryzyko przypadkowego pęknięcia. System cięcia ręcznego wielkoformatowych płytek porcelanowych grubości od 3 do 8 mm. Długość cięcia do 310 cm z możliwością przedłużenia przez dodatkowe prowadnice. Dzięki podkładkom silikonowym zamontowanym w podstawach prowadnic oraz przyssawkom mocującym, SLIM CUTTER zapewnia proste cięcia bez przypadkowych przesunięć.

Kółko tnące z węglika wolframu z powłoką tytanową średnicy Ø22 mm umożliwia wysoką wytrzymałość i dokładność nacinania. Łamacz z ustawnymi szczypcami umożliwia stopniowe łamanie płytki wzdłuż linii nacięcia, co minimalizuje ryzyko jej pęknięcia.

Dane techniczne:

Długość cięcia 310,00 cm Grubość płytki 3-8 mm Masa 6,30 kg

Zestaw składa się z:

  • 3 prowadnice 110 cm - 1 wózek nacinacza z kółkiem Ø22 mm - 2 szczypce łamacza - 2 przyssawki mocujące - wzmocniona nylonowa torba transportowa.

Maszynę elektryczną Rubi opisałem w poście - DC-250 Przecinarka Rubi

Odsłony: 2119
Blog i poradnik w jednym, duzo przydatnych informacji/a>